Założycielka Warsaw Music Academy, wokalistka, muzykolog, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki. Ukończyła Wokalistykę Jazzową na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Muzykologię na Wydziale Nauk o Kulturze i Sztuce Uniwersytetu Warszawskiego. Klaudia wydała dwa albumy jazzowe, nagrane we współpracy z amerykańskim muzykiem i kompozytorem Stanem Breckenridge. Ponadto we współpracy z wytwórnią Universal Music Polska oraz Agora, artystka nagrała autorskie single: "Chodź", ”Tęsknię”, "Niemiłość" i "Za mało czasu". Koncertowała w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji oraz wielu innych krajach. Jest również laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali wokalnych. W roku 2023 artystka została stypendystką programu "Młoda Polska" przyznanego przez Narodowe Centrum Kultury, a także została wyróżniona podczas 60. KFPP w Opolu "Debiuty" otrzymując prestiżową nagrodę od stowarzyszenia SAWP. Z miłości do muzyki i edukacji obejmującej zakres tej dziedziny Klaudia postanowiła otworzyć profesjonalną, prywatną szkołę muzyczną - Warsaw Music Academy, w której uczniowie będą mogli czerpać wiedzę nie tylko od doświadczonych pedagogów, ale przede wszystkim od artystów działających w branży muzycznej. Klaudia, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowatorskiemu podejściu do edukacji oraz znajomości nowoczesnych metod nauczania pragnie zaszczepić w podopiecznych Warsaw Music Academy miłość i pasję do muzyki. Wokalistka posiada certyfikaty psychologiczno-pedagogiczne mające pozytywny wpływ podczas pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Założyciel Warsaw Music Academy, muzyk, producent muzyczny występujący pod pseudonimem "Quesse" i dziennikarz. Miłośnik organicznych brzmień syntezatorowych. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki elektronicznej, realizacji i rejestracji dźwięku, a także sound designie. W 2023 roku artysta wydał swój autorski singiel zatytułowany "Clouds" zapowiadający debiutancką EP. Producent występował podczas 60. KFPP w Opolu podczas koncertu "Debiuty". Na co dzień trener produkcji muzyki oraz założyciel Warsaw Music Academy Studio. Podczas zajęć obejmujących zakres produkcji muzycznej wykorzystuje nowatorskie techniki zaczerpnięte z rynku zachodniego. Dzięki stażowi, który odbył w Konsulacie Generalnym RP w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles) poznał, w jaki sposób funkcjonuje amerykański rynek edukacyjny.
Gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Laureat School & Jazz Festival w Lubaczowie, 9th Tarnów Jazz Contest oraz półfinalista IV Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Gitarowego im. Jarka Śmietany. Miał zaszczyt stanąć na jednej scenie z artystami takimi jak Ron Carter, Ewa Bem, Krystyna Prońko oraz Kuba Badach. Uczył się u prof. dr hab. Karola Ferfeckiego oraz uczestniczył w wielu lekcjach mistrzowskich i warsztatach z artystami takimi jak Mike Moreno, Pat Metheny, Dean Brown, Janek Gwizdala, Michale Phillip Mossman. Obecnie współpracuje z muzykami takimi jak Małgorzata Hutek, Grzech Piotrowski, Aga Derlak.
Perkusista rozrywkowy i klasyczny. Ukończył studia magisterskie w klasie perkusji na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.
Osiągnięcia:
Laureat I nagrody w konkursie perkusyjnym "Drum Battle" w Legnicy w 2011 r.; Laureat I nagrody na Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA w 2013 r., jako solista (perkusja); Laureat I nagrody w konkursie perkusyjnym online "Beat-It" w 2020 r.; Laureat 3 nagrody w międzynarodowym konkursie zestawowym "Austrian Drummer Awards”. Jako muzyk orkiestrowy współpracował z takimi orkiestrami jak: Filharmonia Narodowa, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, Teatr Wielki i Opera Narodowa, Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus. Ponadto brał udział w takich wydarzeniach, jak nagrywanie muzyki do produkcji Marvela, czy Narodowe Czytanie 2021. Jako bębniarz brał udział w warsztatach z takimi perkusistami jak: Jojo Mayer, Tony Royster Jr, Ian Thomas, Thomas Lang, Robert Luty, Clarence Penn, Gergo Borlai, Dexter Hercules, Matt Garstka, Eric Moore, czy Jose Torres. Brał udział w koncertach z takimi artystami jak: Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Dziubek Band, Anna Karwan, Kayah, Chopin University Big Band, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Anna Serafińska, Wojciech Myrczek. Brał również udział w warsztatach z zespołem Poluzjanci.
Pianistka, flecistka, kompozytorka oraz dyrygent, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliła podczas prestiżowych warsztatów muzyki klasycznej oraz filmowej. Obecnie czynnie koncertuje na terenie całej Polski oraz Niemiec. Tworzy muzykę do filmów krótkometrażowych, które są prezentowane na festiwalach w całej Europie. Artystka posiada dużą wiedzę praktyczną oraz pedagogiczną, występowała podczas konferencji naukowych dotyczących edukacji artystycznej, reprezentując Polskę m.in. w Chorwacji. Ponadto należy do Stowarzyszenia X MUZA zajmującego się organizacją koncertów oraz eventów.
Gitarzysta, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Występował oraz był laureatem na licznych festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, m.in. 59. KFPP Opole 2022 z Karoliną Lizer, XXX i XXII Finale Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską, Międzynarodowym Festiwalu Szlakiem Bardów, Festiwalu Ogólnopolskim Piosenki Artystycznej w Ślesinie, Hellys International Guitar Festival. Obecnie udziela się w swoich autorskich projektach, a także jako muzyk sesyjny. Występuje z Orkiestrą Dętą Miasta Mińsk Mazowiecki.
Perkusistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach tamtejszego Kolegium Pedagogicznego zdobyła uprawnienia do nauczania. Jako stypendystka programu Erasmus+ przez rok uczyła się w LUCA-School of Arts (Belgia). Artystka jest laureatką wyróżnienia na V Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym w Szczecinie oraz I miejsca na Konkursie Zespołów Perkusyjnych CEA. Uwielbia dzielić się pasją i wiedzą ze swoimi podopiecznymi. W pracy pedagogicznej ceni sobie zaangażowanie, profesjonalizm oraz przyjazny kontakt z uczniami. Podczas zajęć najważniejsza jest dla niej dobra atmosfera, radość z grania i indywidualne podejście do ucznia.
Pianistka, akompaniator i kameralistka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Mińsku (Białoruś) na kierunku fortepian, magister sztuki muzycznej (zyskała dyplom nostryfikacji w Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie). Jako pianistka ma na swoim koncie liczne zwycięstwa na międzynarodowych konkursach pianistycznych w kategorii wykonawstwa solowego oraz w zespole kameralnym. Jako akompaniator ma duże doświadczenie w pracy z wokalistami, śpiewakami operowymi, instrumentami smyczkowymi oraz dętymi drewnianymi. Współpracowała z wzorowymi chórami, co pozwoliło Weronice zdobyć doświadczenie w występach na międzynarodowych konkursach i festiwalach w Szwecji, Austrii, Łotwie i w Polsce. Artystka prowadziła klasę fortepianu studiu muzycznym w Dubaju, gdzie przygotowywała studentów do międzynarodowych egzaminów ABRSM i LCM. Pianistka prowadzi lekcje gry na fortepianie dla uczniów na wszystkich poziomach i w każdym wieku, od początkujących do zaawansowanych dorosłych.
Wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na łódzkiej Akademii Muzycznej. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki (m.in. Pejzaż bez ciebie
w Toruniu, Spotkania zamkowe w Olsztynie), a także zwyciężczyni Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów im. A. German w Zielonej Górze. Brała udział w licznych koncertach, występując u boku takich artystów jak Justyna Steczkowska, Alicja Majewska, czy Magda Umer. Czynnie koncertuje z repertuarem, na który składają się standardy muzyki jazzowej, a także największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej. Brała udział
w wielu ogólnopolskich konkursach, a wśród jej osiągnięć znalazły się m.in.: I nagroda w Konkursie Piosenek Starszych Panów, Sopot, Główna nagroda podczas Festiwalu Artystów Wrażliwych, Chorzów, II nagroda na Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej, Bydgoszcz, II nagroda w Konkursie Piosenki Kabaretowej, Warszawa, II nagroda w Impresjach Artystycznych, Mrągowo, III nagroda na Festiwalu Kwiaty na kamieniach, Bytom, czy też Nagroda specjalna ZASP za najlepszą interpretację, Festiwal Piosenki Literackiej im. Ł. Prus, Białystok.
Perkusista, pisarz i kompozytor. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Pracował z wieloma wybitnymi muzykami i zespołami, takimi jak Anna Jopek, Hania Derej Quintet, czy Laina. Posiada doświadczenie w tworzeniu muzyki do gier komputerowych oraz pracy sjako muzyk sesyjny. Koncertował w Polsce oraz za granicą, m. in. w Grecji i Rumunii. Wystepował dwukrotnie na festiwalu Alleluja, czyli Happy Day oraz na Bielskiej Zadymce Jazzowej.
Pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Specjalizuje się w nauczaniu gry muzyki klasycznej, jazzowej oraz tej powszechnie rozumianej jako muzyka rozrywkowa. Artystka uczestniczyła w wielu konkursach fortepianowych, a także występowała podczas licznych koncertów solowych oraz w duetach. Swoje umiejętności szkoliła podczas uznanych kursów pianistycznych. Posiada dużą wiedzę pedagogiczną w zakresie nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wiedzę praktyczną, która pomaga jej w dostosowywaniu programu indywidualnie w zależności od potrzeb i uimejętności danego ucznia. Pianistka ceni sobie w pracy pedagogicznej przyjazną atmosferę oraz zaangażwanie.